O Nas

Dlaczego warto nas wybrać?

Studio Zajon powstało z myślą o tworzeniu rzeczy, które sprawiają innym radość. Produkty rękodzielnicze są nie tylko unikatowe, ale personalizowane i wykonane z wielką starannością, aby nasi klienci i przede wszystkim odbiorcy naszych produktów – czuli się wyjątkowi.

Nasza działalność jest głównie ukierunkowana na rękodzieło. Są to produkty hand made, czyli ręcznie wykonywane przedmioty, na różne okazje – śluby, wesela, chrzciny i itd. Tworzymy unikatowe kartki okolicznościowe, czekoladowniki, albumy, exploding boxy, karnety, zaproszenia oraz zawieszki na alkohol/napoje, winietki, kotyliony, gadżety okolicznościowe, ozdobne przedmioty np. kieliszki dla Młodej Pary, Tablice Gości Weselnych, Podziękowania dla Rodziców i wiele, wiele innych.
Wykonujemy też usługi cięcia i grawerowania laserem w takich materiałach jak sklejka, pleksi, laminat grawerski. Graweujemy na szkle i metalach nierdzewnych.
Zajmujemy się również tworzeniem małej poligrafii. Profesjonalnie przygotujemy tekst do druku (korekta, skład i łamanie tekstu). Tworzymy prezentacje, foldery, ulotki, kalendarze, notesy itp.

Co o nas piszą?

Top
X