Ślub i wesele – wyjątkowe prezenty

Ślub to wyjątkowy dzień, w którym miłość łączy ludzi. Oferujemy Państwu wyjątkowe personallizowane pamiątki na różne okazje. Z okazji ślubu oferujemy kartki okollicznościowe, exploding boxy i skrzynki. 

Wszystkie pamiątki wykonywane z dużą starannością i dbaniem o potrzeby klientów. Po pierwsze możliwy jest dobór kolorystyki wykonywanego produktu. Po drugie możemy stworzyć wiele wariacji prezentowanych produktów, co sprawia, że są one unikatowe i wyjątkowe. Zdarza się, że w naszych produktach uwzględniamy indywidualne zainteresowania młodych par i umieszczamy te artybuty na kartkach.

Chętnie pomożemy, aby prezent był wyjątkowy i całkowicie spersonalizowany. Skrzynka może być w opcji z otwieranym lub wysuwanm wieczkiem. Sprawdź inne modele w naszym sklepie.

Skrzynka na ślub

Stworzymy dla Państwa również albumy, które zachowają najcudowniejsze chwile. Tworzmy przy użyciu scrapbookingu, ale również możliwe jest stworzenie drewnianej oprawy z wygrawerowanm napisem. Prezent jest całkowicie personalizowany i dostosowany do potrzeb klientów. 

Album na ślub z okładką drewnianą o wymiarze 20×20 cm

Do albumu możemy dołączyć pendrive, gdzie można przechowywać pozostałe fotografie. Dostępne pendrive są w wielkości 8GB i 16GB.

Zapraszamy do kontaktu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.